Suaugusiųjų gydymas Klaipėdoje

Onkologai

Pacientų patogumui onkologai chirurgai konsultuoja UAB „Salvijos“ medicinos centro abiejuose filialuose:
H. Manto g. 2 ir Jūreivių g. 19 Klaipėdoje.

Gydytojas Pranas Šniuolis konsultuoja pacientus H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Gydytojai A. Dementjev – Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209.
Onkologo paslauga yra teikiama kompleksiškai, efektyviai ir kokybiškai:
Konsultuojant pacientus dėl krūties patologijos, yra galimybė tuoj pat atlikti krūtų echoskopiją, mamografiją, esant būtinybei, krūties darinio biopsiją ir histologinį ištyrimą. Medžiagos ištyrimas siunčiamas atlikti valstybiniame patologijos centre.

Gydytojai atlieka konsultuojas dėl odos darinių.

Chirurgai

UAB „Salvijos“ medicinos centre konsultuoja patyrę chirurgai.
H. Manto g. 2 konsultuoja P. Šniuolis ir V. Turskis
Registruotis tel. (8 46) 400 816 arba mob. (8 614) 57234;
Jūreivių g. 19
Registruotis tel. (8 46) 490 0934 arba mob. (8 615) 43209.
Abiejuose UAB „Salvijos“ medicinos centro padaliniuose dirbantys gydytojai chirurgai, esant indikacijoms, pacientams šalina įaugusius kojų bei rankų nagus, šalina odos gėrybinius darinius.

Ginekologai

Gydytojas akušeris ginekologas Aleksandras Krištanavičius konsultuoja H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Gydytojos akušerės ginekologės Vesta Gerulskytė ir Audronė Šiaulienė konsultuoja Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209


Akušerio ginekologo paslauga teikiama kompleksiškai, efektyviai ir kokybiškai:
Konsultuojant pacientus dėl ginekologinės patologijos, yra galimybė atlikti gimdos ir jos priedų echoskopinį ar kolposkopinį (gimdos kaklelio) tyrimus, esant būtinybei atliekama audinio biopsija ir histologinis ištyrimas. Turint siuntimą, akušerio ginekologo konsultacija, echoskopija ar kolposkopija atliekami n e m o k a m a i. Pacientės pagal kainyną į klinikos kasą sumoka tik už tepinėlius, biopsiją ir biopsinės medžiagos histologinį ištyrimą. Medžiagos ištyrimas siunčiamas atlikti valstybiniame patologijos centre.

 
 Konsultuojamos nėščios pacientės, atliekama vaisiaus echoskopija, įvertinama vaisiaus būklė.

Ankstyva gimdos kaklelio vėžio diagnostika.
Gimdos kaklelio vėžys - pikta ir klastinga onkologinė liga, pažeidžianti vieną iš svarbiausių moters organų ir ilgam sutrikdanti moters fizinę bei psichinę sveikatą. Gimdos kaklelio vėžys nėra paveldimas. Kasmet pasaulyje diagnozuojama apie 450 tūkst. naujų gimdos kaklelio vėžio atvejų. Dažniausiai šia liga serga 40-45 metų moterys. Mūsų šalyje mirtingumas nuo gimdos kaklelio vėžio vienas iš didžiausių Europoje. Ankstyvas ikivėžinių ligų nustatymas ir gydymas padeda sumažinti sergamumą ir mirtingumą. Gimdos kaklelio vėžio atsiradimo priežastis nėra visiškai aiški, bet jos atsiradimui reikšmę turi žmogaus papilomos virusas (toliau ŽPV). Gimdos kaklelio vėžio klinikinė diagnozė nustatoma po klinikinio tyrimo, remiantis simptomais ir tyrimų rezultatais. Ši liga specifinių sipmtomų neturi, todėl moterys ankstyvoje ligos stadijoje nusiskundimų neturi. Vėlesnėse ligos stadijose moterys gali skųstis kraujavimu iš genitalijų, dar vėliau atsiranda skausmas pilvo apačioje, gausus kraujavimas iš makšties, kraujavimas iš šlapimo pūslės ar šlapinimosi sutrikimai, kraujavimai iš tiesiosios žarnos, svorio kritimas. Diagnozei patvirtinti atliekamas PAP testas, kolposkopija, biopsija su histologiniu tyrimu. Papildomai atliekami: ginekologinis ir pilvo ultragarsinis tyrimai, plaučių Ro", cistoskopija, rektoskopija, KT ar BMR.
Onkocitologinis tyrimas rekomenduojamas atlikti visoms moterims nuo 25 m. Citologinio tyrimo metu teisinga diagnozė nustatoma 90-95%. Nustačius gimdos kaklelio ląstelių displaziją, diagnozės patikslinimui atliekama biopsija bei kolposkopinis tyrimas. Kolposkopija - tai gimdos kaklelio, makšties sienelės apžiūra optiniu prietaisu, didinančiu 10-30 kartų. Šis būdas yra nepakeičiamas diagnozuojant fonines, ikivėžines ligas ir ankstyvąsias gimdos kaklelio vėžio.

Biopsija - pagrindinis ir galutinis diagnostikos metodas. Tai audinio gabalėlio išpjovimas ir histologinis paimto audinio ištyrimas. Geriausių rezultatų, diagnozuojant gimdos kaklelio ikivėžinius susirgimus bei ankstyvąsias vėžio stadijas, gaunama kompleksiškai panaudojus onkocitologinį, kolposkopinį bei histologinį tyrimo metodus. 


Gimdos ir jos priedų echoskopija vertingas diagnostinis metodas, nustatant šių organų pakitimus, diagnozuojant gimdos ar kiaušidžių auglius. Ypač šis metodas tikslus naudojant vaginalinį daviklį.

Urologai

Pacientų patogumui urologai konsultuoja UAB „Salvijos“ medicinos centro abiejuose padaliniuose: H. Manto g. 2 ir Jūreivių g. 19 Klaipėdoje.
Gydytojas Med. dr. Mindaugas Danilevičius konsultuoja H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.

Gydytojai Med. dr. Mindaugas Danilevičius konsultuoja Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (8 46) 490934, mob. 8 615 43209.Priešinės liaukos (prostatos) vėžys viena iš dažniausių vyrų onkologinių ligų Lietuvoje. Kiekvienais metais didėja šia liga susirgusių skaičius. Ankstyvoje ligos stadijoje ligos simptomai nejaučiami. Vienas iš būdų laiku pastebėti ligą - profilaktinis tikrinimas.


Profilaktikos tikslas - kuo anksčiau nustatyti prostatos vėžį. Ligonis tiriamas per tiesiąją žarną, taip pat ir echoskopiniu tyrimu. Prostatos echoskopija atliekama per pilvo sienelę. Esant įtarimui atliekama prostatos biopsija, kurios metu paimami 8 prostatos audinio gabalėliai. Biopsijos histoliginis tyrimas atliekamas Vilniaus patologijos centro laboratorijoje. Šiuo tyrimu nustatoma diagnozė, parenkamas gydymas ir prognozuojami gydymo rezultatai. Kad atlikti tyrimą, medžiaga siunčiama į Vilniaus patologijos centrą.


Prostatos specifinio antigeno (toliau PSA) tyrimo atlikimas, taip pat viena iš profilaktikos priemonių. PSA tyrimas rekomenduotinas atlikti vyrams nuo 40 metų amžiaus. Tyrimo rezultatui viršijus 3 ng/ml normą, rekomenduojama urologo konsultacija, dėl tolimesnio tyrimo ar gydymo.

Gastroenterologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre H. Manto 2 konsultuoja patyręs gastroenterologas Giedrius Šimulionis.
Esant indikacijoms atliekama vidaus organų echoskopija.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.

UAB "Salvijos" medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja ir echoskopuoja gastroenterologė J. Balčiūnienė

Registruotis tel. (8 46) 490934, mob. 8 615 43209

Nefrologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 pacientus, sergančius inkstų, šlapimo takų ligomis, konsultuoja tik privačiai nefrologė Janina Priluckienė.
Registruotis tel. (846) 490934; mob. 8 615 43209 (Jūreivių g.19); 


Diagnozės patikslinimui atliekama inkstų ir šlapimo išskyrimo sistemos echoskopija, laboratoriniai tyrimai. Pacientams atvykstant konsultuotis pas nefrologą rekomenduojama atsivežti ankstesnių tyrimų rezultatų išrašus: echoskopijų išvadas, išrašus iš medicininių dokumentų, atliktų biocheminių tyrimų rezultatus.

Otolaringologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g.19 pacientus, sergančius lėtinėmis ir ūmiomis ausų, nosies, gerklės ligomis, konsultuoja otorinolaringologai (LOR gydytojai) Jūratė Diržauskienė, Laimutė Budrienė, Ž. Tverskis. Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209.

Kardiologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre H. Manto g. 2 vaikus, dėl širdies ligų, konsultuoja vaikų kardiologės: Aldona Bartkevičienė, Nadiežda Rožnova.


Registruotis telefonu (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Taip pat atliekami: veloergometrija (krūvio mėginys), elektrokardiograma, kardioechoskopija ar laboratoriniai tyrimai.


Endokrinologai

Okulistai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja vaikų ir suaugusiųjų okulistai: Ernestas VieversysDanutė Paunksnienė (priima vaikus nuo gimimo ir suaugusius).

Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209
Okulisto paslaugos:
Pirminė apžiūra, ištyrimas, gydymo paskyrimas ir rekomendacijos, receptų išrašymas,
Akių dugno tyrimas,
Akinių parinkimas,
Ragenos krislo pašalinimas,
Kontaktinių lęšių parinkimas,
Kontaktinių lęšių korekcija.


Radiologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 Reabilitologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja reabilitologė Sandra Paplauskienė.


Dermatovenerologai (šiuo metu neteikiame paslaugų)

H. Manto g. 2 

Registruotis gydytojos paslaugoms tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234).