Suaugusiųjų gydymas Klaipėdoje

Onkologai

Pacientų patogumui onkologai chirurgai konsultuoja UAB „Salvijos“ medicinos centro abiejuose filialuose:
H. Manto g. 2 ir Jūreivių g. 19 Klaipėdoje.

Gydytojas Pranas Šniuolis konsultuoja pacientus H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Gydytojai V. Eismontas, A. Dementjev – Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209.
Onkologo paslauga yra teikiama kompleksiškai, efektyviai ir kokybiškai:
Konsultuojant pacientus dėl krūties patologijos, yra galimybė tuoj pat atlikti krūtų echoskopiją, mamografiją, esant būtinybei, krūties darinio biopsiją ir histologinį ištyrimą. Medžiagos ištyrimas siunčiamas atlikti valstybiniame patologijos centre.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą onkologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Chirurgai

UAB „Salvijos“ medicinos centre konsultuoja patyrę chirurgai.
H. Manto g. 2 konsultuoja P. Šniuolis ir V. Turskis
Registruotis tel. (8 46) 400 816 arba mob. (8 614) 57234;
Jūreivių g. 19 konsultuoja V. Eismontas
Registruotis tel. (8 46) 490 0934 arba mob. (8 615) 43209.
Abiejuose UAB „Salvijos“ medicinos centro padaliniuose dirbantys gydytojai chirurgai, esant indikacijoms, pacientams šalina įaugusius kojų bei rankų nagus, šalina odos gėrybinius darinius.

Gydytojas V. Eismontas konsultuoja pacientus dėl nutukimo gydymo chirurginiu būdu.

Traumatologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre, adresu H. Manto g. 2. ir Jūreivių g. 19, pacientus, sergančius kaulų sąnarių ligomis, esant įvairioms traumoms, potrauminiams pakitimams, konsultuoja patyręs suaugusiųjų ortopedas - traumatologas Algimantas Gabrialavičius.

Registruotis telefonu: (8 46) 400 816 arba mob. (8 614) 57234 H. Manto g. 2

Registruotis telefonu: (8 46) 490934, mob. (8 615) 43209, Jūreivių g. 19


Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą traumatologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Ginekologai

Gydytojas akušeris ginekologas Aleksandras Krištanavičius konsultuoja H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Gydytojos akušerės ginekologės Vesta Gerulskytė ir Audronė Šiaulienė konsultuoja Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209


Akušerio ginekologo paslauga teikiama kompleksiškai, efektyviai ir kokybiškai:
Konsultuojant pacientus dėl ginekologinės patologijos, yra galimybė atlikti gimdos ir jos priedų echoskopinį ar kolposkopinį (gimdos kaklelio) tyrimus, esant būtinybei atliekama audinio biopsija ir histologinis ištyrimas. Turint siuntimą, akušerio ginekologo konsultacija, echoskopija ar kolposkopija atliekami n e m o k a m a i. Pacientės pagal kainyną į klinikos kasą sumoka tik už tepinėlius, biopsiją ir biopsinės medžiagos histologinį ištyrimą. Medžiagos ištyrimas siunčiamas atlikti valstybiniame patologijos centre.

 
 Konsultuojamos nėščios pacientės, atliekama vaisiaus echoskopija, įvertinama vaisiaus būklė.

Ankstyva gimdos kaklelio vėžio diagnostika.
Gimdos kaklelio vėžys - pikta ir klastinga onkologinė liga, pažeidžianti vieną iš svarbiausių moters organų ir ilgam sutrikdanti moters fizinę bei psichinę sveikatą. Gimdos kaklelio vėžys nėra paveldimas. Kasmet pasaulyje diagnozuojama apie 450 tūkst. naujų gimdos kaklelio vėžio atvejų. Dažniausiai šia liga serga 40-45 metų moterys. Mūsų šalyje mirtingumas nuo gimdos kaklelio vėžio vienas iš didžiausių Europoje. Ankstyvas ikivėžinių ligų nustatymas ir gydymas padeda sumažinti sergamumą ir mirtingumą. Gimdos kaklelio vėžio atsiradimo priežastis nėra visiškai aiški, bet jos atsiradimui reikšmę turi žmogaus papilomos virusas (toliau ŽPV). Gimdos kaklelio vėžio klinikinė diagnozė nustatoma po klinikinio tyrimo, remiantis simptomais ir tyrimų rezultatais. Ši liga specifinių sipmtomų neturi, todėl moterys ankstyvoje ligos stadijoje nusiskundimų neturi. Vėlesnėse ligos stadijose moterys gali skųstis kraujavimu iš genitalijų, dar vėliau atsiranda skausmas pilvo apačioje, gausus kraujavimas iš makšties, kraujavimas iš šlapimo pūslės ar šlapinimosi sutrikimai, kraujavimai iš tiesiosios žarnos, svorio kritimas. Diagnozei patvirtinti atliekamas PAP testas, kolposkopija, biopsija su histologiniu tyrimu. Papildomai atliekami: ginekologinis ir pilvo ultragarsinis tyrimai, plaučių Ro", cistoskopija, rektoskopija, KT ar BMR.
Onkocitologinis tyrimas rekomenduojamas atlikti visoms moterims nuo 25 m. Citologinio tyrimo metu teisinga diagnozė nustatoma 90-95%. Nustačius gimdos kaklelio ląstelių displaziją, diagnozės patikslinimui atliekama biopsija bei kolposkopinis tyrimas. Kolposkopija - tai gimdos kaklelio, makšties sienelės apžiūra optiniu prietaisu, didinančiu 10-30 kartų. Šis būdas yra nepakeičiamas diagnozuojant fonines, ikivėžines ligas ir ankstyvąsias gimdos kaklelio vėžio.

Biopsija - pagrindinis ir galutinis diagnostikos metodas. Tai audinio gabalėlio išpjovimas ir histologinis paimto audinio ištyrimas. Geriausių rezultatų, diagnozuojant gimdos kaklelio ikivėžinius susirgimus bei ankstyvąsias vėžio stadijas, gaunama kompleksiškai panaudojus onkocitologinį, kolposkopinį bei histologinį tyrimo metodus. 


Gimdos ir jos priedų echoskopija vertingas diagnostinis metodas, nustatant šių organų pakitimus, diagnozuojant gimdos ar kiaušidžių auglius. Ypač šis metodas tikslus naudojant vaginalinį daviklį.

Urologai

Pacientų patogumui urologai konsultuoja UAB „Salvijos“ medicinos centro abiejuose padaliniuose: H. Manto g. 2 ir Jūreivių g. 19 Klaipėdoje.
Gydytojas Med. dr. Mindaugas Danilevičius konsultuoja H. Manto g. 2.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.

Gydytojai Med. dr. Mindaugas Danilevičius konsultuoja Jūreivių g. 19.
Registruotis tel. (8 46) 490934, mob. 8 615 43209.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą urologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Priešinės liaukos (prostatos) vėžys viena iš dažniausių vyrų onkologinių ligų Lietuvoje. Kiekvienais metais didėja šia liga susirgusių skaičius. Ankstyvoje ligos stadijoje ligos simptomai nejaučiami. Vienas iš būdų laiku pastebėti ligą - profilaktinis tikrinimas.


Profilaktikos tikslas - kuo anksčiau nustatyti prostatos vėžį. Ligonis tiriamas per tiesiąją žarną, taip pat ir echoskopiniu tyrimu. Prostatos echoskopija atliekama per pilvo sienelę. Esant įtarimui atliekama prostatos biopsija, kurios metu paimami 8 prostatos audinio gabalėliai. Biopsijos histoliginis tyrimas atliekamas Vilniaus patologijos centro laboratorijoje. Šiuo tyrimu nustatoma diagnozė, parenkamas gydymas ir prognozuojami gydymo rezultatai. Kad atlikti tyrimą, medžiaga siunčiama į Vilniaus patologijos centrą.


Prostatos specifinio antigeno (toliau PSA) tyrimo atlikimas, taip pat viena iš profilaktikos priemonių. PSA tyrimas rekomenduotinas atlikti vyrams nuo 40 metų amžiaus. Tyrimo rezultatui viršijus 3 ng/ml normą, rekomenduojama urologo konsultacija, dėl tolimesnio tyrimo ar gydymo.

Gastroenterologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre H. Manto 2 konsultuoja patyręs gastroenterologas Giedrius Šimulionis.
Esant indikacijoms atliekama vidaus organų echoskopija.
Registruotis tel. (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą gastroenterologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Nefrologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 pacientus, sergančius inkstų, šlapimo takų ligomis, konsultuoja tik privačiai nefrologė Janina Priluckienė.
Registruotis tel. (846) 490934; mob. 8 615 43209 (Jūreivių g.19); 


Diagnozės patikslinimui atliekama inkstų ir šlapimo išskyrimo sistemos echoskopija, laboratoriniai tyrimai. Pacientams atvykstant konsultuotis pas nefrologą rekomenduojama atsivežti ankstesnių tyrimų rezultatų išrašus: echoskopijų išvadas, išrašus iš medicininių dokumentų, atliktų biocheminių tyrimų rezultatus.

Otolaringologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g.19 pacientus, sergančius lėtinėmis ir ūmiomis ausų, nosies, gerklės ligomis, konsultuoja otorinolaringologai (LOR gydytojai) Jūratė Diržauskienė, Laimutė Budrienė. Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209.

Kardiologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre H. Manto g. 2 pacientus, sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis, konsultuoja suaugusiųjų kardiologė Aldona Dragašienė, bei vaikų kardiologė - Aldona Bartkevičienė.


Registruotis telefonu (8 46) 400816, mob. 8 614 57234.
Taip pat atliekami: veloergometrija (krūvio mėginys), elektrokardiograma, kardioechoskopija ar laboratoriniai tyrimai.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą kardiologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Endokrinologas

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja endokrinologė Dalė Zumbrickienė ir gydytoja endokrinologė Vilma Vežbavičienė

Registruotis tel. (8 46) 490 934, mob. 8 61543209, adresu Jūreivių g. 19

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą endokrinologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Cukrinis diabetas ( Iir II tipai), - sunki endokrininė liga, kuria susergama, dėl absoliutaus arba santykinio kasos hormono insulino trūkumo. Pirmieji požymiai - nuolatinis troškulys, dažnas šlapinimasis, kūno masės pasikeitimas, abdominalinis diskomfortas, ilgalaikis nuovargis. Negydant diabeto vystosi akių tinklainės patologijos, pablogėja regėjimas, sutrinka inkstų funkcijos, pažeidžiamos nervinės bei širdies kraujagyslių sistemos. Sergantiems cukriniu diabetu būtina sureguliuoti mitybą, cukraus kiekį kraujyje ir šlapime. Kiekvienas žmogus, sergantis cukriniu diabetu, yra gydomas individualiai. Endokrinologai parenka dietą, mankštą, gimnastiką, vaistus: peroralinius medikamentus ar insuliną, apmoko pacientus ir jų artimuosius, atlieka komplikacijų profilaktiką, koreguoja gydymą. Be cukrinio diabeto, dažnos endokrininės ligos- skydliaukės susirgimas, kai sulėtėja ar suaktyvėja skydliaukės veikla, taip pat ginekomastijos sindromas, hiperprolaktinemija, hipotolaminis sindromas, hipotyreozės moterų klimakterinis sindromas, nutukimas ir kt endokrininės sistemos ligos. Endokrinologas įvertina vidaus liaukų darbą echoskopiniais ir hormoniniais tyrimais.

Okulistai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja vaikų ir suaugusiųjų okulistės Natalija Moroz (nuo 6 metų) ir Danutė Paunksnienė (priima vaikus nuo gimimo ir suaugusius).

Registruotis tel. (846) 490934, mob. 8 615 43209
Okulisto paslaugos:
Pirminė apžiūra, ištyrimas, gydymo paskyrimas ir rekomendacijos, receptų išrašymas,
Akių dugno tyrimas,
Akinių parinkimas,
Ragenos krislo pašalinimas,
Kontaktinių lęšių parinkimas,
Kontaktinių lęšių korekcija.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą okulisto konsultacija yra NEMOKAMA.

Radiologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja radiologės Jūratė Venckuvienė ir Virginija Žukauskienė.


Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą radiologo konsultacija yra NEMOKAMA.

Reabilitologai

UAB „Salvijos“ medicinos centre Jūreivių g. 19 konsultuoja reabilitologė Irena Mikšienė.

Turint šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimą reabilitologo konsultacija yra NEMOKAMA.